Преминаване към съдържанието

2-СТАЕН!! КВ. ОСТРОМИЛА !! ПАРКОМЯСТО !!

140,000 €

(1,891 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

2-СТАЕН!!! ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН!!! 140 000 ЕВРО!!!

Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент в района на кв.Остромила. Имотът е напълно обзаведен и готов за живеене или отдаване под наем. Апартаментът има следното функционално разпределение: входно антре, дневна с кухненски кът, спалня, баня с тоалетна. Опция за закупуване на паркомясто 15 000 евро.

Обадете се сега и цитирайте следния код: 237596

  • Местоположение:
    Пловдив, Остромила

  • Площ в квадратни метри:
    74 m2

  • Строителство:
    Ново строителство

  • Изложение:
    Запад

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*