Преминаване към съдържанието

1-стаен

165,600 €

(3,630 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ПЕРФЕКТЕН ЗА ИНВЕСТИЦИЯ! НОВА СГРАДА С АКТ 16! ТОП ЛОКАЦИЯ! Модерна архитектура и качествено строителство!

Продава се модерен едностаен апартамент в центъра на София! Идеален за отдаване под наем или AIRBNB.

Имотът е с обща площ около 45 кв.м, с оптимално разпределение, което осигурява комфорт и практичност. Жилището е подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с отлична доходност.

Апартаментът се предлага напълно завършен / обзаведен (според конкретния вариант), с качествени материали, модерни интериорни решения и функционално обзавеждане.

Обадете се сега и цитирайте този код: 238150

  • Местоположение:
    Зона Б-5-3, София

  • Площ в квадратни метри:
    45.61 m2

  • Етаж:
    партер

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*