Преминаване към съдържанието

✨С АКТ 16!!! ✨КОМПЛЕКС С ОЗЕЛЕНЕН ВЪТРЕШЕН ДВОР!!!✨ ДО ТРИ ОСНОВНИ ПЪТНИ АРТЕРИИ!!!

180,000 €

(2,432 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

✨С АКТ 16!!! ✨КОМПЛЕКС С ОЗЕЛЕНЕН ВЪТРЕШЕН ДВОР!!!✨ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАВЪРШВАНЕ ДО ИЗЦЯЛО ОБЗАВЕДЕН!!!✨ ИНКЛУЗИВ продава Двустаен апартамент в затворен комплекс с озеленен вътрешен двор, водни каскади и контрол на достъпа. Апартамена се състои входно антре, склад с мокро помещение, баня с тоалетна, всекидневна с кухненски бокс и спалня с излаз на тераса. Високият етаж предлага панорамна гледка към планината и вътршният двор. Фасадата на сградата е изпълнена с пресован камък - ламинам в различни цветове. Общите части на сградата са облицовани с плоскости в светли тонове . Отлична локация с бърз достъп до три основни пътни артерии. Имотът предлага възможност за довършване по индивидуален проект – създайте дома си точно по ваш вкус.⚡ Ограничени подобни предложения в района! Ако желаете оглед, се обадете сега и цитирайте КОД: 257966

  • Местоположение:
    София, Малинова Долина

  • Площ в квадратни метри:
    74 m2

  • Строителство:
    Ново строителство

  • Етаж:
    7

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*