Преминаване към съдържанието

ТРИстаен апартамент! Ново строителство!

138,000 €

(1,326 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Home2U недвижими имоти представя на Вашето внимание просторен ТРИстаен апартамент, находящ се на среден етаж, в новострояща се сграда в к-с Хоризонти!
С площ от 104 кв.м., в жилището има обособена дневна с кухненски кът, 2 спални, 2 бани с тоалетна, склад/мокро помещение и тераса!
 
Сградата ще бъде изпълнена с материали от най-висок клас!
Гъвкава схема на плащане!
 
В сградата може да бъде закупено и паркомясто!

Разполагаме и с други атрактивни предложения за двустайни и тристайни апартаменти в същата сграда!!

За Ваше улеснение прилагаме схема на разпределение.
За повече информация се свържете с нас и цитирайте този код: № 127183

  • Местоположение:
    Хоризонт, Бургас

  • Площ в квадратни метри:
    104 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Югозапад

  • Етаж:
    4

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*