Преминаване към съдържанието

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ!!! АКТ 16!!! СВЕТЪЛ И ПРОСТОРЕН!!!

148,000 €

(1,254 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Представяме Ви тристаен апартаментът с Акт 16, който се намира в район Христо Смирненски В район има всичко необходимо на една ръка разстояние - училища, детски градини, ясли, магазини, автобусни спирки и в непосредствена близост и МОЛ Пловдив .

Апартамента има следното функционално разпределение: просторен хол с кухненски кът, две непреходни спални, баня с тоалетна и голяма веранда на която обхваща целия апартамент и може да се излезе от всяка една стая. Имота е доста подходящ за хора, които биха искали да намерят своят нов дом, както и за хора които го искат с инвестиционна цел.
Към имота може допълнително да се закупи двоен гараж 37кв.м за 40 000евро.
За Ваше улеснение прилагаме схема на разпределение! За повече информация и за огледи се обадете на посочения телефон и цитирайте следния код: 139790

  • Местоположение:
    Пловдив, Христо Смирненски

  • Площ в квадратни метри:
    118 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    5

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*