Преминаване към съдържанието

парцел 51

73,080 €

(120 €/m2)

  • Области: 609 m2

  • Апартамент: №51

  • Етаж: партер

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*