Преминаване към съдържанието

Многостаен

180,000 €

(1,034 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Многостаен апартамент с уникална морска панорама в гр. Бяла – 174 кв.м, просторен и обзаведен
Предлагаме за продажба просторен многостаен апартамент с невероятна панорамна гледка към морето, разположен в живописния черноморски град Бяла.
✅ Площ: 174 кв.м
✅ Етаж: 4
✅ Състояние: Напълно обзаведен и готов за нанасяне
✅ Разпределение:
Просторна дневна с кухненска част и трапезария
Три спални
Две бани с тоалетни
Коридор
Панорамни тераси с изглед към морето
Апартаментът се намира в качествено построена сграда, с добре поддържани общи части и асансьор. Локацията съчетава спокойствие и удобство, на пешеходно разстояние от плажа, центъра на града, магазини и заведения.
🌊 Морската панорама се разкрива от всяка стая, а големите прозорци и тераси осигуряват естествена светлина и усещане за простор.
Обадете се за огледи и повече информация и цитирайте код:134130.

  • Местоположение:
    Варна, област, гр.Бяла

  • Площ в квадратни метри:
    174 m2

  • Етаж:
    4

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*