Преминаване към съдържанието

Многостаен

1,200,000 €

(4,000 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ЧИСТО НОВ!!! ТОП ЦЕНТЪР!! ГРЪЦКА МАХАЛА!!!
Представяме ви просторен имот, който е преустроен на 3 тристайни апартамента, намиращ се в сърцето на град Варна. Всеки един от апартаментите има по 2 спални, изцяло обзаведени с чисто нови мебели висок клас. Разположен на среден етаж в жилищна сграда. На 5 минути е Морска гара - Варна. Подходящ за живеене на няколко семейства или за развиване на бизнес (нощувки). Ако търсите такъв тип имот, обадете се сега и цитирайте следният код: 125490

  • Местоположение:
    Варна, Идеален център

  • Площ в квадратни метри:
    300 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*