Магазин 1
264,197 €
(1,700 €/m2)
-
Области: 155.41 m2
-
Апартамент: №1
-
Етаж: партер
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта