Преминаване към съдържанието

Къща

334,999 €

(5,153 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

НА ДВЕ МИНУТИ ОТ ЦЕНТЪРА НА БИСТРИЦА ! ! ! ЧИСТ ВЪЗДУХ ! ! ! Представяме на вашето внимание самостоятелна къща, намираща се в един от най-предпочитаните райони за живеене - центъра на Бистрица. Къщата се намира на 2-3 минути пешеходно разтояние от площада на селото, като е разположена на две улици. Имота разполага с двор с площ от 690 квадратни метра, разпределението на имота има следното функцьонално разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс, три самостоятелни спални и баня с тоалетна. В района на пешеходно разстояние има детска градина, училище и няколко супермаркета от големите вериги. Ако искате да живеете на тихо и спокойно място, но в същото време да имате бърз достъп до центъра на София, обадете ни се и цитирайте следния код:237312

  • Местоположение:
    София, с.Бистрица

  • Площ в квадратни метри:
    65 m2

  • Етаж:
    партер

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*