Преминаване към съдържанието

Доходоносен имот в хотел Кристал, Слънчев бряг – 2 стаи с наематели целогодишно, опция за обединение!

54,000 €

(1,279 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Две обзаведени стаи с наематели – целогодишна заетост в хотел "Кристал", Слънчев бряг (възможност за обединяване в апартамент 42,7 кв.м)

Home2U недвижими имоти представя на вашето внимание имот с отлична възвръщаемост, разположен в хотел "Кристал", к.к. Слънчев бряг.
Включва две самостоятелни, обзаведени стаи, всяка със собствен санитарен възел и наематели, които използват помещенията целогодишно (предимно сезонни и дългосрочни работници в курорта).
Общата площ на имота е 42,7 кв.м, с възможност за обединяване на двете помещения в двустаен апартамент, подходящ за лично ползване или отдаване под наем.
✅ Постоянни наематели
✅ Отлична инвестиция с гарантирани месечни приходи
✅ Възможност за преструктуриране и увеличение на стойността

Обадете се сега и цитирайте този код: 134474

  • Местоположение:
    Бургас, област, к.к.Слънчев бряг

  • Площ в квадратни метри:
    42.2 m2

  • Строителство:
    ЕПК

  • Отопление:
    Електричество

  • Етаж:
    1

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*