Преминаване към съдържанието

Двустаен апартамент в нова сграда – просторен дневен тракт и лоджия

110,900 €

(1,468 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ПРОСТОРЕН ДНЕВЕН ТРАКТ! АТРАКТИВНА ЦЕНА! ПРЕДИ АКТ 14!

INCLUSIVE НЕДВИЖИМИ ИМОТИ предлага за продажба двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в кв. Кайсиева градина – район с удобен достъп до основни булеварди, търговски обекти, училища и спирки на градски транспорт.

Сградата е съвременен проект с 11 етажа и ограничен брой апартаменти, проектирана с внимание към комфорта, енергийната ефективност и дългосрочната стойност на имотите. Предвидени са открити и закрити паркоместа, гаражи, търговско помещение и зарядни станции за електромобили. Общите части и фасадата ще бъдат изпълнени с висококачествени материали и модерна визия.

Апартаментът е с обща площ 75,50 кв.м, от които 66,04 кв.м чиста жилищна площ, с функционално разпределение и просторни помещения.

Разпределение:

Просторна дневна с кухненски бокс – 29,69 кв.м

Спалня – 13,22 кв.м

Баня с тоалетна – 3,84 кв.м

Коридор

Лоджия – 4,57 кв.м

Жилището предлага отлично организирано пространство, подходящо както за собствено ползване, така и за инвестиция с добра доходност.

Схеми на плащане:

30/30/30/10 - предварителен/акт 14/ акт 15/ акт 16

30/40/30 - предварителен/акт 14/ акт 15

30/30/20/20 - предварителен/акт 14/ акт 15/ акт 16

40/30/30 - предварителен/акт 14/ акт 15

30/30/40 - предварителен/акт 14/ акт 15

50/20/20/10 - предварителен/акт 14/ акт 15/ акт 16

Цената прави този имот особено атрактивен за покупка на ранен етап от строителството, в сравнение с други двустайни апартаменти в квартала.

Има възможност за закупуване на паркомясто или гараж.

За покупка с ипотечен кредит препоръчваме CREDIT MALL – лицензиран кредитен консултант ЕИК 205405378.

За повече информация, актуални наличности и организиране на оглед, свържете се с нас на телефон 0875 363 320 и цитирайте съответния код 16857.

  • Местоположение:
    Варна, Кайсиева градина

  • Площ в квадратни метри:
    75.5 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Юг

  • Отопление:
    Електричество

  • Етаж:
    8

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета