Преминаване към съдържанието

А 21

239,490 €

(1,509 €/m2)

  • Области: 158.61 m2

  • Апартамент: №21

  • Етаж: 4

  • Изложение: Югоизток, Юг, Югозапад

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*