АП. 9 Включва мазе
208,200 €
(1,875 €/m2)
-
Области: 110.99 m2
-
Апартамент: №9
-
Етаж: 3
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта