АП. 77
126,179 €
(1,450 €/m2)
-
Области: 87.02 m2
-
Апартамент: №77
-
Етаж: 7
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта