Преминаване към съдържанието

АП. 6

199,999 €

(2,238 €/m2)

  • Области: 89.34 m2

  • Апартамент: №6

  • Етаж: 2

  • Изложение: Изток, Югоизток, Юг

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*