Преминаване към съдържанието

АП. 6.3

300,000 €

(1,973 €/m2)

  • Области: 152 m2

  • Апартамент: №6.3

  • Етаж: 3

  • Изложение: Северозапад, Север, Запад, Югозапад, Юг

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*