АП. 6
147,609 €
(2,100 €/m2)
-
Области: 70.29 m2
-
Апартамент: №6
-
Етаж: 1
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта