АП. 31
294,336 €
(2,100 €/m2)
-
Области: 140.16 m2
-
Апартамент: №31
-
Етаж: 3
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта