АП. 22
223,600 €
(2,329 €/m2)
-
Области: 96 m2
-
Апартамент: №22
-
Етаж: 5
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта