АП. 18
287,533 €
(2,050 €/m2)
-
Области: 140.26 m2
-
Апартамент: №18
-
Етаж: 2
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта