АП. 15
146,200 €
(1,690 €/m2)
-
Области: 86.48 m2
-
Апартамент: №15
-
Етаж: 5
-
Изложение: Запад, Изток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот