АП. 14
88,943 €
(1,615 €/m2)
-
Области: 55.04 m2
-
Апартамент: №14
-
Етаж: 5
-
Изложение: Юг, Запад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот