АП. 13
102,659 €
(1,694 €/m2)
-
Области: 60.57 m2
-
Апартамент: №13
-
Етаж: 5
-
Изложение: Север
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот