АП. 13
110,250 €
(1,695 €/m2)
-
Области: 65.04 m2
-
Апартамент: №13
-
Етаж: 5
-
Изложение: Запад, Изток, Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот