Преминаване към съдържанието

АП. №53 Включва мазе

165,000 €

(1,204 €/m2)

  • Области: 136.93 m2

  • Апартамент: №№53

  • Етаж: 8

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*