Преминаване към съдържанието

АП. №44

144,000 €

(1,374 €/m2)

  • Области: 104.79 m2

  • Апартамент: №№44

  • Етаж: 6

  • Изложение: Север, Изток, Запад

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*