АП. №41
133,500 €
(1,302 €/m2)
-
Области: 102.5 m2
-
Апартамент: №№41
-
Етаж: 6
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта