АП. №16
84,800 €
(1,219 €/m2)
-
Области: 69.51 m2
-
Апартамент: №№16
-
Етаж: 3
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта