Преминаване към съдържанието

АП. А-502 Включва мазе

346,085 €

(1,649 €/m2)

  • Области: 209.75 m2

  • Апартамент: №А-502

  • Етаж: 5

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*