AP. 5
153,144 €
(1,315 €/m2)
-
Areas: 116.38 m2
-
Apartment: №5
-
Floor: 2
-
View: Югоизток, South
Contact us
Call us to make an appointment to look at all the details of the particular property
Affiliate offer