AP. 22
127,167 €
(1,930 €/m2)
-
Areas: 65.87 m2
-
Apartment: №22
-
Floor: ground floor
-
View: North, East
Contact us
Call us to make an appointment to look at all the details of the particular property
Affiliate offer