АП. 18
105,601 €
(1,530 €/m2)
-
Области: 69.02 m2
-
Апартамент: №18
-
Етаж: 2
-
Изложение: Изток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот