Преминаване към съдържанието

В 36

281,779 €

(2,313 €/m2)

  • Области: 121.78 m2

  • Апартамент: №36

  • Етаж: 8

  • Изложение: Север, Югоизток

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*