Преминаване към съдържанието

Ж 604

214,879 €

(1,875 €/m2)

  • Области: 114.6 m2

  • Апартамент: №604

  • Етаж: 7

  • Изложение: Север, Изток

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*