Ап 5
142,700 €
(2,096 €/m2)
-
Области: 68.06 m2
-
Апартамент: №5
-
Етаж: партер
-
Изложение: Запад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта