Преминаване към съдържанието

2-стаен

179,000 €

(2,632 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ВИСОК КЛАС СТРОИТЕЛСТВО ! ! ! МЕЖДУ ДВЕ МЕТРОСТАНЦИИ ! ! ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! ! !

Представяме на вашето внимание двустаен апартамент със следното функционално разпределение входно антре, кухна с трапезария и всекидневна с излаз на тераса, спалня с излаз на тераса,мокро помещение и баня с тоалетна. Апартаментът е с гледка към вътрешен двор, разполажен в сграда на затворен комплекс, с изложение Изток/ Север.За ваше улеснение прилагаме схема на разпределение. Обадете се сега и цитирайте код:257956

  • Местоположение:
    София, Банишора

  • Площ в квадратни метри:
    68 m2

  • Строителство:
    Ново строителство

  • Изложение:
    Североизток

  • Етаж:
    10

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*