Преминаване към съдържанието

АП. Б40

450,000 €

(3,538 €/m2)

  • Области: 127.18 m2

  • Апартамент: №Б40

  • Етаж: 6

  • Изложение: Югоизток

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*