Гараж 7
20,000 €
(817 €/m2)
-
Области: 24.47 m2
-
Апартамент: №7
-
Етаж: партер
-
Изложение: Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта