Преминаване към съдържанието

3-стаен

185,000 €

(2,341 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ОДОБРЕНА СГРАДА ЗА САНИРАНЕ !!! ПАНОРАМНА ГЛЕДКА !!! УЧИЛИЩА И ДЕТСКИ ГРАДИНИ !!! ЮГ-ЗАПАД !!! РЕМОНТИРАН ПОКРИВ !!! Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент с югозападно изложение, находящ се на отлична локация в кв. Толстой, в непосредствена близост до училища, детски градини, спирки на градски транспорт и супермаркети ЛИДЛ и Кауфланд. Сградата е одобрена по програма за саниране, а старта се очаква съвсем скоро. Жилището е с площ от 79 кв.м., като отделно от тази площ е и терасата със 180 градусова панорамна гледка. Отоплението е на ТЕЦ и климатици. За да запазите час за оглед, обадете се сега и цитирайте следния код: 235902.

  • Местоположение:
    София, Толстой

  • Площ в квадратни метри:
    79 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    10

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*