АП. 104
399,160 €
(2,721 €/m2)
-
Области: 146.69 m2
-
Апартамент: №104
-
Етаж: 10
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта