АП. 8
98,407 €
(1,564 €/m2)
-
Области: 62.88 m2
-
Апартамент: №8
-
Етаж: 2
-
Изложение: Североизток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта