АП. 184
184,900 €
(1,575 €/m2)
-
Области: 117.35 m2
-
Апартамент: №184
-
Етаж: 18
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта