АП. 104
172,900 €
(1,636 €/m2)
-
Области: 105.63 m2
-
Апартамент: №104
-
Етаж: 11
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта