Преминаване към съдържанието

АП. 1

225,000 €

(1,820 €/m2)

  • Области: 123.6 m2

  • Апартамент: №1

  • Етаж: 1

  • Изложение: Юг

За имота

Начин на плащане:

-90% при подписване на договор
-10% при напълно завършена сграда (Акт15)

Възможност и за други схеми на плащане.

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*