АП. 15
111,351 €
(1,669 €/m2)
-
Области: 66.68 m2
-
Апартамент: №15
-
Етаж: 4
-
Изложение: Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот