Преминаване към съдържанието

АП. А31

127,971 €

(1,660 €/m2)

  • Области: 77.09 m2

  • Апартамент: №А31

  • Етаж: 4

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*