АП. 17
219,800 €
(2,289 €/m2)
-
Области: 96 m2
-
Апартамент: №17
-
Етаж: 4
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта