АП. 6
227,934 €
(1,890 €/m2)
-
Области: 120.6 m2
-
Апартамент: №6
-
Етаж: 2
-
Изложение: Запад, Югозапад, Юг, Югоизток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта