АП. 35 Включва мазе
173,805 €
(2,119 €/m2)
-
Области: 82 m2
-
Апартамент: №35
-
Етаж: 6
-
Изложение: Север, Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта